ТОВ "Науково-виробничий центр "Альма"

ТОВ «Науково-виробничий центр Альма» - компанія-виробник сучасних засобів реабілітації для осіб з особливими потребами, постачальник технічних та інших засобів реабілітації.

Пріоритетні напрямки діяльності компанії: протезно-ортопедична; медична; соціальна; виробнича; громадська діяльність; розробка нових засобів реабілітації; компанія-новатор у комплексному оснащенні дитячих закладів ігровим, розвиваючим та реабілітаційним обладнанням, експорт і імпорт медичного обладнання від провідних світових виробників, установка і обслуговування поставлених систем.

ТОВ «Науково-виробничий центр «Альма» бере активну участь у державних соціальних програмах, безкоштовно надаючи жінкам, які перенесли мастектомію, секторальну резекцію молочної залози, квадрантектомію, протези молочної залози німецького виробництва Amoena, а також ліфи для кріплення протезів і компресійні рукава (при лімфедемі) латвійського виробництва Tonus Elast, відповідно до постанови КМУ № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів» та міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" на 2016 - 2018 роки.

Головними принципами роботи компанії є: інноваційність, якість і надійність обладнання, що постачається; ефективність і комплексність в оснащенні медичних установ та дитячих закладів; постійний зв'язок з кожним клієнтом.

Наша Компанія постійно стежить за сучасними науковими досягненнями і технологіями в сфері медицини та реабілітації. Саме тому ми пропонуємо лише перевірені, якісні, сертифіковані і ліцензовані товари.

Співпраця з відомими європейськими компаніями дозволяє нам протягом вже багатьох років отримувати від наших клієнтів та партнерів хороші оцінки і вдячні відгуки про нашу роботу.