Низькотемпературний термопластичний матеріал

ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР «АЛЬМА» пропонує Вам широкий вибір низькотемпературного термоплатику (НТТП). Ми надамо повну інформацію про продукцію, проконсультуємо щодо сфери його застоування, допоможемо у виробі оптимального варіанту, забезпечимо поставки за Вашим замовленням в будь-яких обсягах.

Низькотемпературний термопластик – це матеріал, який розігрівається (стає пластичним) у воді при температурі 650С - 700С, а потім формує жорстку конструкцію на тілі або кінцівці при охолодженні до 37 ° С. Листи мають покриття, що попереджує раптове злипання. НТТП також має ефект робочої пам'яті що дає можливість багаторазового перемоделювання готового виробу.

Властивості: робоча пам'ять (властивість повертатися у вихідну форму після додаткового розігрівання: локального або по всій поверхні), драпірування, розтягнення і еластичність, простота обробки країв, клейкість матеріалу, пластичність поверхні, резистентність до деформації, не алергенний.

Переваги застосування НТТП

1) Застосування низькотемпературного термопластику актуально у всіх областях клінічного ортезування, де зовнішня ортопедична корекція необхідна і показана в першу добу після госпіталізації або початку амбулаторного лікування.

2) Відсутня необхідність в складному обладнанні та фази виготовлення гіпсового негатива, а потім і позитиву, робить виробництво ортеза порівняно недорогим і досить швидким і чистим в порівнянні з гіпсовими технологіями. Ортези з НТТП можуть бути виготовлені як в спеціалізованих ортопедичних майстернях, так і в клінічних умовах, операційному залі або навіть на виїзді до пацієнта.

3) Конструкції з НТТП мають меншу масу в порівнянні з гіпсовими ортезами і ортезами з високо-температурних пластиків, що вкрай актуально при тривалих термінах застосування ортопедичних виробів (особливо у дитячій ортопедії!), оскільки значно знижують ризик атрофічних процесів при тривалому застосуванні зовнішніх ортопедичних конструкцій , а також дають можливість швидкого початку ерготерапевтичних і фізіотерапевтичних заходів в системі комплексної реабілітації пацієнта.

4) при достатній терапевтичній міцності, конструкції з НТТП мають певну лабільність по відношенню до обсягу м'яких тканин, що важливо при добових коливаннях і схильності до набряків.

5) Ортези з НТТП стабілізують і корегують уражену частину тіла або кінцівку без її іммобілізації, таким чином даючи можливість збереження повного обсягу рухів суглобів, які не беруть участь в стабілізації ушкоджених ділянок. При незначних змінах, які підлягають корекції, ці вироби легко піддаються локальній зміні без переробки всього вироби.

6) Вироби з НТТП легко піддаються гігієнічній обробці традиційними миючими засобами, крім того, вони дозволяють дотримуватися в повному обсязі гігієнічного режиму пацієнта.

7) Вироби з перфорованого термопластика забезпечують достатню вентиляцію шкірних покривів і зменшують ризик мацерації шкіри.

Головні продукти:

  • Типи низькотемпературного термопластику: НТП, НТП PRO, НТП КВ, НТП Contour Pro, НТП KS, НТП KSP, НТП Contour Colors, НТП Contour Blend, НТП Easy fit
  • Товщина листа: 3,2 мм, 2,4 мм, 2,0 мм, 1,6 мм
  • Розмір листа: 920 х 610 мм або 460 х 610 мм,
  • Перфорація: 1%, 5%, 11%, 12%, 15%, 19%, 36%, 42%, без перфорації
  • Колір: бежевий, перламутровий, білий, синій, чорний, фіолетовий, рожевий.