Батути та лабіринти

Яка дитина не любить пострибати на батуті? Стрибки на батутних комплексах дозволяють малюкам відчути море позитивних емоцій, пережити почуття польоту і надовго заряджають прекрасним настроєм. Ці яскраві конструкції здатні замінити ігрову кімнату або навіть цілий дитячий майданчик: тут є лабіринти, гірки, батут і навіть басейн. Розваги та ігри в таких комплексах стануть захоплюючим пригодою для ваших малюків!

Користь від занять на батуті для дитячого організму

Лікарі стверджують, що стрибки на батуті виключно корисні для зростаючого дитячого організму:

• Покращують постачання серцевого м'яза і внутрішніх органів артеріальною кров'ю, насиченою киснем і живильними речовинами.

• Знижують ризик появи серцево-судинних захворювань і хвороб судин коронарного кровообігу.

• Покращують роботу кишечника і травної системи.

• Балансують функціонування дитячого вестибулярного апарату, що сприятливо позначається на поставі і просторової орієнтації.

Крім цього, вони ефективні при лікуванні і профілактиці вродженої, рахитичної і статичної плоскостопії. Тренування на батуті перебудовують руховий динамічний стереотип, що повертає суглоби і м'язи в природне, природне положення.

Еластична поверхня батута знижує більш ніж на 80% навантаження на дитячий опорно-руховий апарат, порівняно зі стрибками на землі або на будь-якій твердій поверхні. Це дозволяє стрибати на надувних батутах навіть тим дітям, яким лікарі рекомендували уникати осьового навантаження на суглоби і хребет. Крім цього, фахівці відзначають, що стрибки ефективно усувають синдром заколисування («морської хвороби» або кінетозу). Якщо ж дитина має зайві кілограми, заняття на батутах його приведуть м'язи в тонус і допоможуть позбутися зайвої ваги. Такі ігри завжди сприймаються дітьми, несуть масу позитиву і приємних емоцій. Пострибавши лише пару хвилин, дитина відразу ж відчує себе щасливою!

Надувні гірки

Кількість розважальних центрів і парків атракціонів постійно збільшується, і їх власникам стає все важче конкурувати. Незважаючи на це, є спосіб не тільки збільшити свій дохід, але і вигідно вирізнитися на тлі конкурентів. Для цього достатньо запропонувати маленьким відвідувачам щось таке, від чого жоден з них не зможе відмовитися. Багаторічні статистичні дослідження стверджують, що діти завжди були і будуть раді пограти на облаштованих ігрових майданчиках і покататися на надувних гірках.

Ігрові лабіринти для дітей — це один з головних елементів практично будь-якого розважального центру, скверу чи дитячого майданчика. Вони дозволяють дітям активно розвиватися та проводити час разом з друзями. 

• максимальна надійність і безпека;

• яскравий і привабливий дизайн, здатний надовго заволодіти увагою дітей.

• якісні та міцні матеріали.

Дані пристрої умовно поділяють на три типи:

• до 20 кубічних метрів;

• від 20 до 50 кубічних метрів;

• від 50 до 100 кубічних метрів.

Великі за розміром конструкції користуються популярністю в торгово-розважальних центрах, а для приміщень невеликих розмірів відмінно підійдуть для будинку. Якщо ви плануєте використовувати лабіринт в будинку, рекомендуємо звернути увагу на комплекси з гіркою і тунелем. Форма ігрового комплексу багато в чому залежить від місця, де він буде встановлений. У вас є можливість купити лабіринт для дітей у формі казкового будиночка, космічного корабля або піратського острова, але найбільшою популярністю користуються звичайні прямокутні і квадратні ігрові лабіринти, прикрашені тематичними елементами декору.