BIBER-Fretsaw – Універсальний дитячий станок для розпилювання, свердління та шліфування

Успішно використовується в різних терапевтичних та педагогічних закладах. Підходить для дітей (старше 3,5 років); осіб з пошкодженими кінцівками, у тому числі на візках; з руховими порушеннями в наслідок паралічу різного характеру; з хворобами кістково-м’язової системи.

Область використання:

Відділеннях ерготерапії в лікарнях і реабілітаційних установах, психіатричні клініки, школи для осіб з обмеженими можливостями, дитячі садочки, робоча зона навчання професійних майстерень, практика професійної терапії/ реабілітації.

Задоволення від самоіндукованого руху, успішного використання за короткий період навчання, простота та легкість в експлуатації призводять не тільки до більшої мотивації, але й до терапевтичниї успіхів на практиці.

Функціонально BIBER-Fretsaw схожий на стару швейну машину. Пацієнт регулює швидкість ногами, при цьому обидві руки залишаються вільними для керування заготівкою. Ріжучі рухи пильного полотна можуть бути індивідуально налаштовані (ручне та ніжне управління) до здібностей пацієнта та його асистента без додаткової зупинки станка.

При роботі взаємопов’язано задіються і руки і ноги, таким чином у пацієнтів покращується координація і концентрація. При роботі на BIBER-Fretsaw можна оволодіти наступними навичками: візуальна та око-моторна координація, просторове та наочне сприйняття, відволікаюча здатність при психічних захворюваннях, точні рухові навички, координація рук, ніг, рук-ніг.