Конструктори

М'які конструктори

Ймовірно, найулюбленіше заняття дітей — це ігри, конструювання і створення різних деталей будиночків, машин, мостів або власних дивовижних конструкцій. З цієї причини дитячі ігрові конструктори будуть цікаві всім батькам, які піклуються про розвиток своєї дитини!

Дитячі модульні комплекси від виробника складаються з безлічі елементів самої різної форми, граючи з якими дитина освоює основні навички конструювання, створює у своїй уяві образ майбутньої будівлі і втілює його в матеріалах і деталях, що знаходяться в його розташуванні.

Замовити і купити м'який конструктор, що складається з модулів, буде цілком виправданим і неодмінно прийнято батьками на сімейній раді. Встановлений в дитячій кімнаті або на ігровому майданчику, розважальний ігровий модуль дозволяє швидко організувати логічні та дитячі рухливі ігри та моделювати різні веселі ситуації.

Дитячі будівельні конструктори великих розмірів

Як і всі м'які ігрові модулі, будівельні конструктори великих розмірів виготовляють з міцної, різнобарвної полімерної тканини і м'якого, еластичного пінополіуретану. Цей недорогий матеріал робить великі за розміром фігури практично невагомими, а полімерна тканина при цьому легко чиститься і досить стійка до зношування. Фігури конструктора настільки легкі, що їх можуть пересувати навіть самі маленькі діти, а самі елементи модуля швидко відновлюють форму і абсолютно безпечні для вашої дитини.

Переваги м'яких конструкторів

Дитячі конструктори вважаються ефективним засобом, що розвиває моторику рук, пам'ять, фантазію і безліч інших корисних навичок, які, безсумнівно, стануть в нагоді вашій дитині в майбутньому.

Психологи відзначають, що здібності дитини формуються дуже рано і не самі собою, а по мірі розширення загальної рухової і творчої діяльності. Іншими словами, загальний розвиток малюка знаходиться у тісному зв'язку з руховою активністю, мисленням та розвитком мовлення.

Фізіологи стверджують, що існує прямий зв'язок між нервовими закінченнями в кистях і подушечках пальців рук, і великими півкулями головного мозку. Це означає, що розвиток дітей відбувається під впливом кінетичних імпульсів від пальців, а якісні конструктори і дитяче ігрове обладнання вчать дитину логічного мислення, розвивають пам'ять, увагу та зв'язне мовлення.

Види ігрових модулів

Всі конструктори діляться на наступні категорії, в залежності від віку дітей, для яких вони призначені, і загальної площі атракціону:

  • Конструктори для малюків від 2 до 4 років, що характеризуються відсутністю деталей великого розміру.
  • Конструктори для дітей від 5 до 7 років, мають більш складні фігури.
  • Конструктори для 8 років і старше, з великою кількістю деталей і форм, сюжет яких продуманий більш детально.
  • Будівельні конструктори не вимагають для установки великої площі місця і спеціальних знань.