Дидактична черепаха АЛ 228

Опис

У комплект дидактичної черепахи входять:

1

АЛ 225 Черепаха

130 * 110 * 30 см

М'який модуль «Черепаха» - барвистий фігурний модуль, який можна використовувати для розвиваючих ігор пізнавальної активності, зручне сидіння, спортивний тренажер або просто як велику іграшку. В комплектаціі з дидактичними чохлами буде незамінна для проведення уроків в дитячих навчальних закладах, розвиваючих центрах і домашніх умовах. Ігри і заняття з дидактичною Черепахою сприяють розвитку  моторики рук, сенсорної координації рухів, в результаті чого підвищується працездатність дитини, увага і розумова активність, відбувається стимуляція інтелектуальної та творчої діяльності
2

АЛ 228/1 Чохол "Прикрась поляну"

D= 80 cм

Чохол має п'ять секторів (полян) червоний, зелений, білий, жовтий і синій, на кожному з яких знаходяться "липучки" - місця для прикріплення фігур. В середині чохла знаходиться кишеню з блискавкою, в якій знаходяться комплекти фігур, до яких входять: квітка, гриб, лист клена, лист тополі і метелик. Комплекти відрізняються за кольором і відповідають кольору секторів чохла.
3

АЛ 228/2 Чохол "Чарівний круг"

 D= 80 cм

Чохол складається з п'яти секторів "Їжачок", "Метелики", "Деревце", "Матрьошка", "Ваза з квітами" і фігур, які можуть бути закріплені на цих секторах за допомогою "липучки": дзвіночки, червоні квіточки, жовті та червоні кружечки, дубові і кленові листочки маленького розміру, яблука, червоні сердечка і коло, на якому зображено обличчя матрьошки.
Ці сектори можна використовувати на заняттях з формування математичних уявлень або в індивідуальній роботі з дітьми 

4

АЛ 228/3 Чохол "Веселий калейдоскоп"

D= 80 cм

Поверхня чохла розділена на різнокольорові сектори з різними ігровими композиціями. П'ять секторів цього чохла не пов'язані спільним сюжетом і можуть бути використані в індивідуальній роботі з дітьми в різних областях ігрової та навчальної діяльності.
5

АЛ 228/4 Чохол "Математичний"

D= 80 cм

Чохол складається з 5 секторів: "Лічилочка", "Годинник", "Склади приклад", "Градусники", "Поле цифр". В кишені, розташованої в центрі чохла, знаходяться цифри і знаки математичних дій: додавання і віднімання та квіточки (рахунковий матеріал).
Математична підготовка в кожній віковій групі включає роботу за такими розділами:
"Кількість і рахунок", "Величина", "Форма", "Орієнтування в просторі", "Орієнтування в часі"

6

АЛ 228/5 Чохол "Умілі ручки"

D= 80 cм

У цьому чохлі матеріали всіх шести секторів спрямовані на те, щоб допомогти дітям поліпшити їх навички самообслуговування. За допомогою цього чохла можна проводити навчання і тренування в застібці (розстібання) різних видів застібок, плетінні коси, зав'язуванні - розв'язуванні вузликів, бантиків, протягування шнурка в петлі. У дітей розвивається дрібна моторика і тактильні відчуття, пам'ять, увагу, впізнавання і моделювання геометричних форм, розрізнення і називання кольору і розміру.

7

АЛ 228/6 Чохол "Пори року"

D= 80 cм

Поверхня чохла розділена на сектори з різними ігровими композиціями.Дитина вивчає пори року та явища природи, такі як сніг, дощ, сонце. Можуть бути використані в індивідуальній роботі з дітьми в різних областях ігрової та навчальної діяльності.

Характеристика

Высота 30 см;
Ширина 85 см;
Длинна 110 см;
Вес 6 кг;
Материал ПВХ ткань, поролон;
возраст от 3 до 12 лет;
Комплектация АЛ 225 - 1шт, АЛ 228/1-АЛ 228/6 - 1 к-кт

Форма і вид можуть відрізнятися від фото на сайті.Дидактична черепаха виготовлена з висококачаственних матеріалів, які дозволено дітям різної вікової категорії. Якість підтверджена висновком санітарно-епідеміологічної експертизи

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами, розміщеним на сайті.